Став відомий розмір штрафів для власників "євроблях"

 
Нові штрафні санкції за порушення під час ввезення транспортних засобів вводяться в Україні з 22 серпня 2019 року. Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби в середу, 21 серпня.
 
У разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачений штраф у розмірі 85 тисяч гривень. Якщо термін перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розукомплектування авто, розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень або конфіскація таких авто.
 
Аналогічні розміри штрафів і під час перевищення термінів тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Так, перевищення від 20 до 30 діб - сума штрафу складе 85 тисяч гривень, понад 30 діб, також у разі втрати або розукомплектування авто - 170 тисяч гривень або конфіскація.
 
Крім цього, передбачена відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого авто в комерційних цілях. За такого порушення доведеться заплатити штраф 34 тисяч гривень.
 
Нагадаємо, що раніше на Буковині митники і прикордонники вимагали хабара за ввезення "євроблях".
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 
 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Дата : 21.Aug   /  pravda   /   Оригінал статті