Укргазвидобування має держгарантії під кредит ЄБРР

Уряд схвалив залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для Укргазвидобування під гарантії держави на суму 51,85 млн євро для збільшення видобутку газу. Про це в четвер, 22 серпня, повідомила очільниця Мінфіну Оксана Маркарова у Facebook.

"Маємо два в одному: кошти на видобуток за рахунок офіційного кредитування на вигідних умовах, що відповідає нашій стратегії управління боргом і тарґету по дефіциту", - написала вона.
 
Маркарова уточнила, що кредит надається за ставкою місячного EURIBOR+1% річних з одноразовою комісією 1% від суми траншів, комісія за зобов'язаннями - 0,5%.
 
Як повідомляє Інтерфакс-Україна, проєкт розпорядження передбачає покупку 10 бурових верстатів і модернізацію турбін для підвищення енергоефективності.
 
У рамках проєкту Укргазвидобування має укласти договір з Мінфіном про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов'язань, забезпеченням якого виступить застава майнового права на отримання грошової виручки від реалізації газу в розмірі 170% від суми кредиту.
 
Передбачається, що кредит надійде двома траншами - 36,4 млн і 15,45 млн євро.
 
Згідно з інформацією на сайті ЄБРР, розгляд проєкту заплановано на нараді директорів 15 жовтня.
 
Як повідомлялося, раніше ЄБРР виділив 400 млн євро кредиту для Укренерго і на розвиток міського транспорту в Україні.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
 
Дата : 22.Aug   /  pravda   /   Оригінал статті