Біля ЦВК молодики з лайкою та штовханиною прогнали журналіста "Дождя": відео 18+

Невідомі молодики поблизу будівлі Центрвиборчкому в Києві не дозволили журналісту російського телеканалу "Дождь" зняти сюжет про свою так звану акцію. Її учасники поводилися доволі агресивно.

Кореспондент телеканалу хоче задати одному з молодиків запитання в прямому ефірі, однак той однозначно не забажав відповідати.

24 канал писав, що невідомі зібрали українців на проплачений мітинг 31 березня під Центральною виборчою комісією. Повідомлення надсилали через месенджери. Переконували, що агітувати ні за кого не треба, а лише "постояти для кількості".

У відповідь на слова російського журналіста молодик починає лаятись та штовхати журналіста, кажучи, аби той "їхав у Росію". Однак правоохоронці зреагували – відвели агресивного хлопця у бік для перевірки особистих даних. 

Самі протестувальники запевняли, що прийшли до ЦВК, щоб не допустити "провокацій і дебошу". Вони називають себе студентами, а гуртуються біля наметів з написом "Громадська приймальня депутата".

При цьому Укрінформ повідомляє, молодики звинуватили журналіста в перекручуванні результатів екзит-полів, називаючи їх сфальсифікованими чинним президентом Петром Порошенком. Присутніх називали прихильниками Юлії Тимошенко, яка буде оскаржувати результати виборів.

Дивіться відео: ситуація під ЦВК станом на 23:00

Ось так "збирали" мітингарів:

 

Дата : 01.Apr   /  24.ua   /   Оригінал статті