"Батьківщина" іде на парламентські вибори: хто увійшов до списку

Партія ВО "Батьківщина" оголосила список кандидатів у народні депутати на вибори до Верховної Ради – його очолить Юлія Тимошенко. На них "Батьківщина" піде із "Справедливістю" Валентина Наливайченка та "Основою" Сергія Тарути.

Партійний з'їзд "Батьківщини" відбувся 10 червня , на якому представила першу десятку кандидатів у народні депутати.

Тимошенко заявила, що команда "Батьківщини" може об'єднатися у коаліцію з партією "Слуга народу" та іншими новими демократичними силами. Результати роботи обіцяють показати вже за сто днів.

У першу п'ятірку списку партії "Баьківщина" увійшли:

1. Юлія Тимошенко – лідер "Батьківщини", екс-премєр-міністр України.

2. Сергій Тарута – лідер партії "Основа", підприємець, голова ради директорів компанії "Індустріальний союз Донбасу", екс-голова Донецької ОДА ( з березня по жовтень 2014 року). Заявив про свій намір брати участь у президентських виборів, однак зняв свою кандидатуру на користь Юлії Тимошенко. 

3. Валентин Наливайченко – лідер партії "Справедливість", екс-заступник голови МЗС України (2004 –2005 роки),колишній надзвичайний і Повноважний Посол України в Білорусі (2005 – 2006 роки), екс-очільник СБУ. 

4. Сергій Соболєв заступник голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" у ВР та заступник голови партії "Батьківщина". 

5. Олена Кондратюк – секретар Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформполітики, заступниця члена делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ, співголова міжфракційного депутатського об'єднання "Рівні можливості".


Хто увійшов до списку Батьківщини/ Інфографіка 24 каналу

Серед пріоритетних завдань "Батьківщини": зниження тарифів, налагодження економіки, ріст пенсій та інше.

За сто днів ми подивимося, що у нас відбувалося з культурою, освітою, медициною. Ухвалимо закон про страхову медицину і припинимо те, що у нас називали медичною реформою,
– сказала Тимошенко.

Вона наголосила, що об'єднана команда обіцяє повернути усіх в'язнів Росії, провести переговори про мир на Донбасі "без капітуляції та торгівлі Кримом", а також "зробити людей щасливим".
 

рейтинги партій парламентські вибори 2019 Батьківщина

Дивіться включення 24 каналу зі з'їзду "Батьківщини":

Новина доповнюється...

Дата : 10.Jun   /  24.ua   /   Оригінал статті