Ураган "Доріан" підходить до берегів США: у кількох штатах оголосили надзвичайний стан

Через наближення потужного тропічного урагану "Доріан" у кількох американських штатах оголосили надзвичайний стан. Також тут місцева влада збирається евакуювати населення з небезпечних територій. Водночас усі громадські установи, школи та органи влади буде закрито.

Як пишуть американські ЗМІ, мовиться про Флориду, Джорджію, а також про Південну та Північну Кароліну. До прикладу, у Флориді, згідно з наказом губернатора, залишити свої домівки доведеться більш ніж 800 тисячам жителям. Натомість у Північній Кароліні планують евакуювати 148 тисяч людей.

Таку ж ситуацію можна спостерігати й у Джорджії – у цьому штаті оголошено обов'язкову евакуацію для жителів шести прибережних округів на схід від траси І-95. Окрім того, у місті Джексонвілл у Флориді місцева влада запровадила комендантську годину та заборонила продаж алкоголю.

Через наближення урагану "Доріан" у Флориді розкупили всю питну воду в супермаркетах: відео 

Також у Штатах через наближення Доріана скасували 770 авіарейсів, здебільшого в аеропортах Флориди. А міжнародному аеропорту Орландо та міжнародному аеропорту Форт-Лодердейл-Голлівуд оголосили, що припинять обслуговувати комерційні рейси та закриють свої термінали.

Як у США люди готуються до урагану "Доріан": відео 

Напередодні "Доріан" вразив Багамські острови. У результаті тут позривало дахи з будівель, пошкодило лінії електропередач і затопило вулиці. Під час урагану люди заховалися у школах, церквах та інших сховищах. Щоправда, дехто проігнорував попередження місцевої влади.

Дата : 02.Sep   /  24.ua   /   Оригінал статті